Hakkımızda


2005 yılında Master Yayıncılık olarak yayın hayatına başlayan BEY Medya, şimdi iş dünyasının sesi olan Tarım Türk ve Eko Türk Dergileriyle sektörde ilklere imza atıyor.

Türkiye’de yayıncılık alanında 6 yıldır büyük bir özveri ile yürütülen çalışmaların karşılığını taçlandırılan ödüllerle alan Bey Medya, yurtiçinde ve yurtdışında pek çok ödüllere layık görüldü. Okuyucusuyla uzun zamandan bu yana buluşan Bey Medya, İzmir’in vergi rekortmenleri arasındaki yerini aldı. Tarım sektörünün lider dergisi Tarım Türk Dergisi ise, 120 ülkeden 14 bini aşkın firmanın üye olduğu Trade Leaders Club’ın (Ticaret Liderleri Kulübü) düzenlediği “Yeni Milenyum” “Uluslar arası Avrupa Kalite Ödülü” nü almaya hak kazandı.

Ege’nin ilk ve tek ekonomi dergisi olma unvanını taşıyarak okuyucularıyla beraberliğini 2008 yılından itibaren sürdüren ve BEY Medya bünyesinde yayınlanan Eko Türk Dergisi, özel haberleri ve araştırmalarıyla da farklı bir yayıncılık anlayışı izliyor. Türkiye genelindeki 12.000 adet tirajıyla hedef okuyucu kitlesine ulaşırken; her sayıda ekonomi, kültür, hizmet, reel sektör, turizm, eğitim gibi okurların ilgiyle izlediği konuları işliyor. Ayrıca odalar, borsalar, dernekler, çeşitli meslek örgütleri ile etkin bir şekilde yeni kulvarlar ve alternatif pazarlar yaratmak açısından köprü görevi görüyor.

2005 yılından bu yana Türkiye’deki tarım ve hayvancılık sektörünün sesi niteliğindeki Tarım Türk dergisi, okurlarının desteğiyle sektörde adından söz ettiriyor. Türkiye’deki tarım ve hayvancılık sektörünün aranılan dergisi olup iki ayda bir okurlarıyla buluşuyor. Ulusal bazda yayınlanan Tarım Türk, gelişmeye ve yeniliklere açık her zaman dinamik Türk çiftçilerine ve onlara yol gösteren tarımsal sanayi kuruluşlarına, kooperatiflere, derneklere ve akademisyenlere hizmet vermektedir.

BEY Medya’nın genel merkezi İzmir’de, genel koordinatörlüğü Ankara’da ve Türkiye’nin çeşitli illerinde de temsilcilikleri bulunuyor. İkili ticari ilişkilerde ilk adımın atılmasına yardımcı olan ve bu ilişkileri kalıcı hale getiren bir yayın olma doğrultusunda hareket eden BEY Medya olarak, ekonomi dünyasının ve Tarım sektörünün göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkürü borç biliriz.